Nasi partnerzy: Pasmanteria dodatki krawieckie - sklep internetowy

wtorek, 9 października 2012

Przystanek autobusowy

W poniedziałek w Płonce pojawił się nowy przystanek autobusowy. Genialny pomysłodawca ustawił o pomiędzy dwoma wyjazdami z posesji. Odległość między tymi wyjazdami to ok 10 metrów. Długość autobusu to 10-12 metrów. Tak więc blokowanie wyjazdów gwarantowane. Na domiar złego przystanek jest usytuowany między zakrętem a górką. Jeśli przyjdzie do wymijania autobusu, który własnie się zatrzymał na przystanku, to nie dość, że nie widać czy coś nadjeżdża zza górki, na dokładkę wita nas końcówka podwójnej ciągłej. 
Zapraszamy policję do zarabiania na mandatach w tym miejscu. Wszystkich zaś kierowców prosimy o wzmożoną uwagę i zachowanie spokoju gdy zacznie się korek w Płonce z powodu autobusu na przystanku i TIR'a wykręcającego aby wjechać na posesję na przeciwko.
Na koniec dodam, że do tej pory autobusy zatrzymywały się przy domu pielgrzyma skąd jest blisko do kościoła i do szkoły, jak również do przejścia dla pieszych. Teraz przystanek stoi w połowie wioski i przejścia dla pieszych tu brak, a jeśli kto chce przejść w tym miejscu na drugą stronę to na własne ryzyko.
Gratulacje dla pomysłodawcy.
Postulujemy o przeniesienie przystanku tam gdzie był pierwotnie!!!

1 komentarz:

  1. a co z Expresem Podlaskim, będzie jeździł? Czy tylko do 17.10/

    OdpowiedzUsuń