Nasi partnerzy: Pasmanteria dodatki krawieckie - sklep internetowy

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Postawmy Wojtusia na nogiGorąco prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy na rehabilitację Wojtusia poprzez przekazanie 1% podatku należnego dla Urzędu Skarbowego.

Wojtuś w lutym tego roku skończy 4 lata. W czerwcu 2012 miał wypadek komunikacyjny. Potrącił go samochód, w wyniku czego doznał urazu rdzenia kręgowego. Od tej pory jest sparaliżowany od klatki piersiowej w dół, nie jest wstanie samodzielnie się poruszać i wymaga stałej rehabilitacji.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc Wojtusiowi przekazując 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Prosimy o przekazanie tej informacji rodzinie i znajomym. Dzięki Wam będziemy mogli postawić Wojtusia na nogi.

Jak możesz przekazać Wojtusiowi 1% swojego podatku:

Wystarczy wypełnić odpowiednie pole w rubryce Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP).
Należy podać następujące informacje:

Numer KRS: 0000037904
Informacje uzupełniające: 18819 Wojciech Pilśniak

Opis jest ważny, bo na jego podstawie Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" wie komu przydzielić środki. Środki zebrane przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" mogą być wykorzystane tylko na rehabilitację Wojtusia. Fundacja opłaca faktury za rehabilitację do wysokości kwoty zebranej na subkoncie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz